25 Şubat 2013 Pazartesi

ANTALYA AKVARYUM..

Senelerdir evimizin bir ferdi olan benim eşime evlilik yıl dönümü hediyem prensesimiz Beyaz dev gurami balığımızı Antalya akvaryumuna bağışladık..  Gelip evimizden aldıkları gün evde gerçekten de bir boşluk hissedildi birkaç gün akvaryuma bakamadım... Zaten 45 cm civarında bildiğiniz bir kedi gibiydi. Evin tüm fertlerini hatta sık gelen dostlarımızı bile tanıyan, zeki bir balıktı.
Pazar günü onu ziyarete gittik. Akvaryum müdürü bizimle tanışmak istedi yanımıza geldi,çok teşekküretti bağışımızdan dolayı, bizim prensesi çok sevmişler. Akvaryumu gezerken  bize eşlik eden,tüm balıkları anlatan Prensesin bulunduğu akdeniz balıkları bölümü ile ilgilenen Volkan bey'e ilgisinden dolayı çok teşekkürederiz. İstediğimiz zaman ücretsiz girebilecekmişiz gezmeye. Kürşatla ilgi alanları çok benzeyen Volkan bey beraber dalış planları bile yaptılar ayrılmadan. 
Prenses bizi görür görmez tanıdı, geniş akvaryumunda çok mutlu görünüyordu... 
Ceren köpekbalığı ile karşılacağını duyunca çok korktu, sonra gördüğünde rahatladı, 
bumuymuş yani falan demeye başladı :) 
Oradan çıkmadan hayatında ilk defa bana anne çok acıktım hemen yemek yiyelim dedi:)
kulaklarıma inanamadım, çok iştahla yemek yedi kızım. Bir anne için ne büyük mutluluk :))))2 yorum:

  1. Valla çok iyi bakmışlar sağolsunlar.Kabul edene kadar, yemek isteyeceği bütün et çeşitlerini vermişler Gurami'ye ! Sonunda Uskumru'yu kabul etmiş te, tüm ekip rahat etmiş :)
    Onu da yemeseydi arka ormana çekirge aramaya çıkacaktık diyor Volkan bey,sağolsunlar,içimiz çok rahat etti ilgilerini görünce.
    Oradaki görevli kızın birisini Burcu'ya benzettiği sanırım diyorlar ,çok ilgi gösteriyormuş O'na...Dev akvaryuma yolu düşen olursa bizim Beyaz Dev Gurami , Asya Tankları bölümünde Tatlısı köpekbelıkları Challenger'ler ile birlikte yaşıyor.(hepsini de sindirmiş ;) heh heh

    YanıtlaSil
  2. :) Ona iyi bakılması ve bundan sonra yaşayabileceği belkide en iyi yerde yaşıyor olması huzur verici...

    YanıtlaSil

ben galiba sadece taşıyıcı anneyim :P

ben galiba sadece taşıyıcı anneyim :P
dün bu programda makinenin anneye %8 oranında daha çok benziyor yazmasını hazmedemeyen babamız oturmuş bugün photoshopta bana böyle bir süpriz yapmış artık %90 oranında babamıza daha çok benziyoruz :D