27 Ocak 2012 Cuma

neşeli ayaklar!!

Merhaba,
Bugün işten ayrılalı tam 3 hafta oluyor,
evde kızımla 3 haftadır birbirimize doymaya çalışıyoruz. Farkında olmadan ne kadar da kopmuşum kızımdan meğer, akşamları onunla geçirdiğim 1-2 saat hiç birşey değilmiş, onunda bana çok ihtiyacı varmışda anlamamışız bu kadar zamandır... Anne disiplinine ve anne şefkatine ve anne oyunlarına, anne şarkılarına, anne ile uyumalara, anne ile danslara ve anne ile herşeye... Tam üç hafta da kızımın çok yakındığım şikayet ettiğim huysuzlukları, terslikleri puf diye yok oldu nedense...
Canım kızım seni çok seviyorum ve seninle vakit geçirmeye bayılıyorum. İyi ki varsın bal damlam. Dün kızım ennnn sevdiği arkadaşı Ege ile annesi Esma ve ben 4ümüz Neşeli ayaklara gittik orada ki minik penguen yavrusu Eric'e bittim Tanrım o ne şirin bir tipleme öyle minik planktonlarda bir hayli komik ve sevimliydi. Çocukları 3-4 yaş grubundaki ebeveynlere şiddetle tavsiye ediyorum sizde zevkle bıcırıklara eşlik edebilirsiniz. Ceren Ege'yle el ele migrosun altını üstüne getirdi. çok şirinlerdi onlardan iki kare fotoğraf ekliyorum.ve birde Eric :)
2 yorum:

  1. Ne güzel fotolar bunlar böyle. Maaşalah fıstığıma;)Ne şanslısınız Kayseri'de çocuklara pek bi etkinlik yok. Bizde bulduğumuz en ufak bi etkinliği kaçırmamaya çalışıyoruz. Ama pek bi hayat yok yine de.
    Anne kız bool bol vakit geçirmişsiniz ne güzel .Hala daha anne ilgisine muhtaç daha küçükler tabi. Oyun grubuna vermeyi düşündük Şeymayı arkadaş olsun, yalnız kalmasın diye ama daha hala bana ihtiyacı olduğunu görünce kıyamadık. Şimdi sizin için gezip tozma, evde olmanın tadını çıkarma vakti ozaman;)

    YanıtlaSil
  2. Aynen öyle Nermincim kuzucuğumla geziyoruz tozuyoruz oynuyoruz 1 ay olacak neredeyse ama hala hiç doyamadık kızımla birbirimize:) Ben işe başlayana kadar keyifimize diyecek yok. Şeymayı ve seni çooook öpüyoruz:)

    YanıtlaSil

ben galiba sadece taşıyıcı anneyim :P

ben galiba sadece taşıyıcı anneyim :P
dün bu programda makinenin anneye %8 oranında daha çok benziyor yazmasını hazmedemeyen babamız oturmuş bugün photoshopta bana böyle bir süpriz yapmış artık %90 oranında babamıza daha çok benziyoruz :D