15 Ağustos 2011 Pazartesi

son zamanlar da...

Son zamanlarda iyice şirinleştin bebeğim. Her geçen gün bundan daha şirin bir hale gelmen mümkün değil diyorum ama sen büyük bir performans göstererek sürekli daha şirin bir hal alıyorsun. Konuşmaların beni sevgiye boğuyor! Böyle seni alıp içime sokasım geliyor. O kadar şirin o kadar tatlısın ki sana doyamıyorum, inatlaşmaların da da hep sen galip geliyorsun. Böyle olmaması lazım biliyorum ama sen hep daha kararlı istiyorsun yapmak istediğini en sonunda korkunç bir ağlama sesi duyuyorum ve buna tahammül edemeyip tamam istediğini yapıyorum ama ağladığın için değil demekle yetiniyorum. Her şeye rağmen seni çok ama çok seviyorum. Dün benden süt istediğinde ben biberona doldururken yere damlattım hay Allah dedim sende bana annecim nooldu dedin hiç kızım yere döktüm dedim annecim özür dilerim ben temizlerim dedin ya içimin yağları eridi, annecim sen niye özür diliyorsun dedim ama her şeyi bir yere bırakıp seni öpücüklere boğabildim sadece. Öpülmeyi de çok sevmediğini biliyorum ama yapabileceğim başka hiç bir eylem yok azıcık sana doymaya çalışıyorum, seni çok sıkıştırıyorsam sen de beni idare et artık. Haftasonunu seninle dolu dolu geçirdikten sonra pazartesi günleri nasıl sen benden ayrılmakta güçlük çekip annecim bugün işe ditmeee diye ağlıyorsan emin ol kızım bende iş yerinde çok özlüyorum seni burnumda tütüyorsun. En büyük tesellim çok iyi ellerde bakılıyor olmanın verdiği rahatlık.
seni çok seviyorum bal damlam...

3 yorum:

 1. Aynen sana katılıyorum canım.
  Bu balkızım'a hiç doyum olmuyor:)
  en tatlı şey de onun gıdısı ile yanağının arasında kalan ''o en yumuşak'' yeri öpmek

  YanıtlaSil
 2. ama gözlerim doldu ben bu yazıları okurken..:)) Allaah gülen yüzünüzü hiç soldurmasın ,biri birinizden hiç ayırmasın iyişallah :)hep çok çok çok mutlu olun arkadaşım:) (berna er)

  YanıtlaSil
 3. Canım benim, Çok teşekkür ederim, inşallah arkadaşım hepimizin en kötü günü böyle olsun.
  beraberce yaşlanalım :)

  YanıtlaSil

ben galiba sadece taşıyıcı anneyim :P

ben galiba sadece taşıyıcı anneyim :P
dün bu programda makinenin anneye %8 oranında daha çok benziyor yazmasını hazmedemeyen babamız oturmuş bugün photoshopta bana böyle bir süpriz yapmış artık %90 oranında babamıza daha çok benziyoruz :D